7 Nisan 2017 Cuma

Kalbimin Peşinde / Courtney Walsh

Kağıttan Kalpler kitabını okumuş muydunuz? İşte tam da bu serinin devamı Kalbimin Peşinde. Aynı kasabada, bilindik karakterlerin sıcaklığı içinde geçen ancak seriye bağlı kalmadan da okunabilecek duygu dolu, sıcacık bir roman.

Her şeyi olan, mutlu, varlıklı ve evli bir kadındı Evelyn. Bir anda her şeyini kaybedip, evliliğinin yalanlar üzerine kurulu olduğunu anlayana dek. Hayata yeniden başlamak zorunda kalan bir kadının hayatı, aşkı ve kendini yeniden keşfetmesini anlatan kitapta hüzün, sevgi, şefkat ve güçlü bir şekilde ayakta kalışın dengeli bir harmanlanışını okuyorsunuz. Merak uyandırıcı, umut dolu, sevgiyle yoğrulmuş bahar tadında bir kitaptı. Yalın cümleleri ve sıkmadan ilerlemesi de su gibi okunmasını sağladı.

Hayatında değişim arayanların özellikle ilgisini çekeceğini düşündüğüm kitap; aile, aşk, dostluk, sevgi konularını bir arada okumayı sevenler için de çok hoş bir seçenek. Ayrıca başta da dediğim gibi ilk kitabı okumadıysanız bile sorun değil, tek başına da okuyabilirsiniz:)

Sevgiler