4 Şubat 2016 Perşembe

Hançer-2 Akis / Alisa Samira Ezgi Bağcı


"Beni kendinden nasıl koruyacaksın?"


Koştur koştur, maceralı, araya da çekişmeli yaramaz aşklar yerleştirilmiş filmleri sever misiniz? Eğer bahsettiğin şey tam benlik diyorsanız Hançer-2 Akis tam da aradığınız kitap olabilir.

Başlarda "Burada neler oluyor?" hissini yaşadım çokça. Bunda da öncesinde Hançer-Gölge kitabını okumamış olmam büyük bir etkendi. Haliyle ilk kitaptaki olayların devamını ikinci kitapta anlayıp toparlamam bir hayli zamanımı aldı. Buna ek olarak çokça karakterin olması ve pek çok konu etrafında şekillenen kurgusu da başlarda yorucu olabilir ama sonrası düze çıkıyor. Hele ki ilk kitabi okuduysanız kitaptaki yolculuğunuz muhakkak daha keyifli geçecektir.

Kitabın bir de romantik boyutu vardı ki çiftlerin atışmaları, diyalogları çok keyifliydi. İlginç çiftler oluşturulmuş, haliyle okuması oldukça enteresan ve zevkliydi. Diyalogları pek sevdim, akıcılığı yüksek bir şekilde kendini okuttu diyebilirim.

Macera ve aşk dolu kitapları seven okuyucular için hoş bir seçenek Hançer ama naçizane tavsiyem okumak isteyenler ilk kitaptan başlasın. Yoksa konuyu toparlamak çok zor oluyor:)

Sevgilerle