7 Şubat 2015 Cumartesi

Sır Tutabilir Misin? / Sophie Kinsella


Emma'nın minik sırları var. Örneğin 36 değil 40 beden. Ya da işteki fotokopi makinelerini bozan da kendisi, tabi bunlar sadece bir kısmı. Sır dediğiniz sizde kalır değil mi? Peki Emma ne yapıyor, bir uçak yolculuğunda yanındaki hiç tanımadığı adama sırlarını döküveriyor. Amaaan canım, ne de olsa tanımıyorlar birbirlerini. Hem zaten bir daha nerede görecek ki onu? Dünya küçük bir yer ama! Ya o yabancı çalıştığınız şirketin müthiş yakışıklı patronu çıkarsa neler olur?

Tatlı mı tatlı, yine en neşelisinden bir Sophie Kinsella kitabı. Yine iki günde çabucak biten, okurken kendi kendime gülümsediklerimden. Kesinlikle sevdim:)


Sırlar ve güven kavramı üzerine oturtulmuş bu kitapta kurguyu ve konunun akışını sevdim. Kitabın adı da orijinaline uyumlu. Kapak orijinali olmasa da oldukça sevimli. Yine de orijinali olsa daha iyi olurmuş. 

Akıcı, açık, anlaşılır, çabuk okunabilecek, romantik komedi tadında bir kitap Sır Tutabilir Misin? Sophie Kinsella'nın kalemini seviyorsanız bu kitabını da mutlaka okumalısınız diyorum.

Sevgilerle