8 Şubat 2015 Pazar

Sophie Kinsella Kitapları


Merhabalar,

Bu yazımda Sophie Kinsella kitaplarından söz edeceğim.


Öncelikle söylemeliyim ki:

Kahkaha atacaksınız! Hazır olun! Öyle metroda, otobüste okuyayım derseniz kahkanızı tutmak zorunda kalabilir ya da kihkih gülerken garip bakışlara maruz kalabilirsiniz, benden söylemesi:) Okumaya kaptırıp durağınızı da kaçırırsanız ben karışmam ona göre:PMoral bozukluğuna, kedere, üzüntüye birebir bu kitaplar. Yaz aylarında mutlu mutlu kumsalda okumak, hafta sonuna neşe katmak, yorgun bir günün sonunda kafa dağıtmak, moral bozucu bir günü boş vermek için harika seçenekler. Romantik komedi tadında, eğlenceli, başlayınca biten, elinizden düşüremeyeceğiniz kitaplar efendim.

Yazarın okuduğum kitapları şöyle:
* Pasaklı Tanrıça


Kitabın incelemesi için tıktık*Beni Hatırladın Mı?


Kitabın incelemesi için tıktık

* Sır Tutabilir Misin?


Kitabın incelemesi için  tıktık* Numaran Bende Var


Kitabın incelemesi için tıktık*Düğün Gecesi


Kitabın incelemesi için tıktık
Hepsinin içinde en sevdiğim Numaran Bende Var olmuştu. Pasaklı Tanrıça da çok iyidir, unutmayalım tabi :) En az sevdiğimse Düğün Gecesi.
Bazılarının kapaklarını biraz çocuksu bulabilir ya da aksine çok sevimli bulup sevedebilirsiniz. Zevk meselesi. Fakat her durumda içeriğinin sizi neşelendireceğini söyleyebilirim. Yazarın ilk okuduğum kitabı Pasaklı Tanrıça'ydı ve çok sevmiştim. Sonra da diğer kitaplarını okudum zaten. Yazarın Yirmiler Kızı ve Alışverişkolik kitapları da var fakat okumadım.

"Aaah ah kederliyim dostlar", "Tam da bu tarz eğlenceli birşeyler okumak, neşelenmek istiyorum" diyorsanız koşup hemen bir Sophie Kinsella kitabı okuyun derim ben. Neşelenecek, gülecek, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile :)

Sevgilerle